Jshopping Cart

0
;
0.00 Грн

Гарантія і правила повернення

Інтернет-магазин «Зеркала» пропонує гарантію на 3 місяці для більшості своїх товарів. Для того, щоб процедуру гарантійного повернення або заміни швидко пройшли та без неприємних моментів, слід отримати експертне заключення про виробниче гальмо. Документ може оформувати СТО.
Якщо деталь не має браки, а просто була подобрана Вамі неверно, гарантійні зобов'язання не надаються. Щоб уникнути помилки, слід перевірити відповідний деталь на протязі 14 днів. У цей термін Ви маєте право за Законом України вернути товар без оголошень причин.

 

Як і де вернути придбаний товар?

1. В офісі компанії за адресою місто Київ, Архітектора Вербицького 32а оф 104
2. Отправить наложенным платежем любым доступным Вам перевозчиком (Новая Почта, Автолюкс, Интайм, Деливери та ін.). У разі помилки компанії при підборі, переході, ненадлежащем якості товару - всі послуги по транспортуванню оплати отримує одержувач (Компанія). У разі бажання "просто вернути" - транспортні розходи оплачує відправник (Клієнт).


Обов'язкові вимоги до товару, який підлягає поверненню:

1. Виділення не має призначеного використання Даже, якщо Ви заборонили встановити деталь на своєму автомобілі, він не повинен бути заблокований, розбитий, втрачений і прочее. Ми переконливо просимо встановити та перевірити запчастини протягом 14 днів. Нові прості правила експлуатації та бережної установи - це гарантія безпроблемного возврата неподходящей автозапчастини.

2. Виділити укомплектовано повністю Всі складові частини заказу повинні бути обов'язково представлені разом з основним детальним.

3. Цілісність упаковки та захисних елементів Упаковка є частиною товару. Наявність та цінність є при поверненні зобов'язальних умов. Якщо ми просто не можемо виставити цей товар на продаж, якщо він просто не подобається.

Відсутність захищених пленок на зеркалах автоматично забезпечує нам реалізацію цього товару. Завдяки належній увазі нас та наших клієнтів, щоб наша спільна діяльність була взаємовигідною для всіх сторон. Наступні ці прості і стандартні рекомендації, ми з Вамі сохраним часом і деньги одного друга. Для нас важен кожен покупець. Ми стараємось створити найкомфортніші умови взаємного співробітництва.