КОШИК(0 : 0 Грн

Ka 1996-2008

Відгуків (0)
1252 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона правая Обогрев Электрическое
хром; праве; обігрів; опукле; Електричне; під фарбування;
Відгуків (0)
1826 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона левая Обогрев Электрическое
хром; ліве; обігрів; опукле; Електричне; під фарбування;
Відгуків (0)
229 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона левая Сторона правая
хром; ліве; праве; опукле;
Відгуків (0)
327 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона левая Сторона правая Обогрев
хром; ліве; праве; обігрів; опукле;

Дзеркала Форд Ка. Недорого і з гарантією

У нашому інтернет-магазині ви можете купити дзеркало заднього виду ( бічне) як тайванського виробництва так і рідного (оригінальні). Виріб відповідає високим стандартам якості і дозволить вам відчувати себе безпечно і комфортно на дорозі. Якщо ви шукаєте альтернативу оригінальним дзеркалам, то ми готові запропонувати кращий варіант.
У нас ви можете купити бічне дзеркало виробництва Тайвань і Іспанії, яке за якістю можна порівняти зі стокових аналогом, але при цьому коштує набагато дешевше. Це не найдешевші дзеркала і не низькосортні підробки , якими переповнене більшість магазинів автозапчастин. Товари в нашому магазині надійні, довговічні і відповідають статусу автомобіля.

Переваги наших Вкладиш дзеркала Ford Ka

Зовнішнє дзеркало повинно забезпечувати водієві відмінний огляд дорожньої обстановки. Зокрема, високоякісний виріб має мати такі особливості:
& bull; чітко і без спотворень передавати зображення;
& bull; забезпечувати широку зону огляду;
& bull; точно передавати кольори;
& bull; володіти антіослепляющім ефектом.

Важливе значення має якість кріпильних елементів дзеркал, як і самого вкладиша дзеркала. Виріб повинен легко встановлюватися і витримувати мінімальні механічні навантаження. Якраз всім цим параметрам відповідає асортимент магазину & ​​laquo; 2 дзеркала . Тут ви завжди зможете купити сам дзеркальний елемент або Кришка Форд Ка і швидко повернути автомобіль в лад.
На нашому сайті водії набувають дзеркала, які підходять під найсуворіші вимоги. Телефонуйте, консультуйтеся і переконайтеся в цьому особисто!

Go to top