КОШИК(0 : 0 Грн

Mondeo 2001-2003

Відгуків (0)
827 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона левая Механическое
ліве; механічне; асферичне;
Відгуків (0)
826 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона правая Механическое
праве; опукле; механічне;
Відгуків (0)
391 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона левая Обогрев Электрическое
ліве; обігрів; Електричне; під фарбування; асферичне;
Відгуків (0)
391 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона правая Обогрев Электрическое
праве; обігрів; опукле; Електричне; під фарбування;
Відгуків (0)
229 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона левая
ліве; асферичне;
# 1025041
Відгуків (0)
164 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона правая
праве; опукле;

Якісні Дзеркало бокове Ford Mondeo 2001-2003. Недорого і з гарантією

Виробники автомобільних дзеркал пропонують неймовірно широкий вибір власних розробок для сучасних іномарок. У нашому інтернет-магазині ви можете купити дзеркало заднього виду для вашого авто необхідної конфігурації тайванського виробництва. Ми пропонуємо найкращі варіанти для вашої іномарки, які пройшли ретельний контроль якості і отримали відмінні відгуки з боку досвідчених водіїв. Тому, якщо вам потрібно терміново поміняти дзеркальний елемент або Дзеркало заднього виду Форд Мондео 2001-2003, магазин Два Дзеркала до ваших послуг. Наші ціни набагато нижче, ніж в роздрібних магазинах і влаштують кожного.

Бічні дзеркала з підігрівом і антіослепляющім покриттям

Важливий параметр, який слід враховувати при покупці зовнішніх дзеркал - це наявність покриття антивідблиску. Завдяки цій особливості водій не ризикує бути засліпленим під час руху іншим транспортним засобом. У дзеркалах виробництва View Max (Тайвань) і Alkar (Іспанія) захист від засліплення присутній, тому можете бути впевнені в безпеці і комфорті руху.

Також важливе значення має якість вкладиша Дзеркало Форд Мондео 2001-2003. Даний елемент не повинен зрушуватися або вібрувати в ходу. Як правило, з цією проблемою стикаються ті, хто встановлює дешеві дзеркала. Пам'ятайте, 10-20% на покупці, ви піддаєте себе і пасажирів на небезпеку. Не побачивши ( посилання на матеріал про те як правильно відрегулювати дзеркало ) ззаду автомобіль, що рухається, ви ризикуєте потрапити в ДТП. Уникнути небезпечної ситуації допоможуть автодзеркал виробництва Тайвань. Численні дослідження підтвердили, що вони безпечніше і надійніше будь-яких аналогів бюджетного сегмента.

Go to top