КОШИК(0 : 0 Грн

Дзеркало БМВ X-1 серія

Дзеркало заднього виду БМВ X-1 | Дзеркало бокове BMW X-1 | Дзеркало БМВ X-1

Дзеркало заднього виду БМВ X-1 з Тайваню і Іспанії якість має значення

Дзеркало заднього виду бічне, крім того, що виконує декоративну функцію, є ще й частиною системи безпеки автомобіля. Виріб забезпечує водієві огляд дорожньої зупинки і дозволяє безпечно здійснювати маневри. Спочатку автомобілі не комплектувалися бічними дзеркалами, що робило транспортний засіб надзвичайно небезпечним, як для водія, так і для пішоходів та інших учасників руху. Детально про історію бокового дзеркала ви зможете прочитати за цим посиланням . Дізнавшись багато корисної інформації про даному елементі кузова машини, ви назавжди переконаєтеся в необхідності їх високої якості.

Як вибрати & nbsp ; Дзеркало бокове BMW X-1

Щоб автомобіль відповідав чинним нормам безпеки, він повинен комплектуватися високоякісними зовнішніми дзеркалами. А вибирати їх потрібно за наступними критеріями:

& bull; достатня міцність корпусу, щоб витримувати механічні навантаження;
& bull; наявність антіослепляющіх відбивачів, щоб зустрічний автомобіль не засліплювало;
& bull; зручний механізм регулювання, що дозволяє швидко скорегувати дзеркало в русі;
& bull; якісне зовнішнє покриття, що захищає конструкцію від вологи, снігу та піску.

Також, вибираючи дзеркальний елемент (вкладиш дзеркала) або готовий Дзеркало БМВ X-1, слід враховувати вартість виробу. Не завжди дорогі деталі відповідають заявленим вимогам, як і найдешевші. Щоб не переплачувати і напевно придбати надійні, технологічні та довговічні дзеркала, вибирайте тайванського виробника. У нашому інтернет-магазині ви знайдете оптимальне рішення і за ціною, і за якістю. Гарантуємо !

Go to top