КОШИК(0 : 0 Грн

A5 2011-2016

Дзеркало заднього виду Ауді A5 2011-2016 | Дзеркало бокове Audi A5 2011-2016 | Дзеркало Ауді A5 2011-2016

Відгуків (0)
557 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона левая Обогрев
ліве; обігрів; асферичне;
Відгуків (0)
557 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона левая Обогрев
ліве; обігрів; опукле;
Відгуків (0)
851 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона левая
ліве; під фарбування;
Відгуків (0)
851 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона правая
праве; під фарбування;

Автомобільні дзеркала виробництва Тайвань і Іспанії. Переваги нових технологій

Безпека водіння автомобіля багато в чому залежить від повноти огляду , який забезпечують дзеркала заднього виду. Завдяки цьому кузовному елементу водій контролює дорожню обстановку і виконує той чи інший маневр. Зовнішні дзеркала заднього виду Ауді A5 2011-2016 безумовно, лідер серед усього розмаїття варіантів, пропонованих на ринку автозапчастин. Їх головна перевага полягає в забезпеченні відмінного огляду при будь-яких умовах на дорозі. Досвідчені водії завжди вибирають тайванські бічні дзеркала, тому що вони:

& bull; чи не вібрують і не зміщуються під час їзди на високій швидкості;
& bull; мають міцно зафіксований дзеркальний елемент, завдяки чому водієві вдається точно оцінювати ситуацію на дорозі;
& bull; відрізняються тривалістю експлуатації, чого не скажеш про дешеві дзеркалах, які виходять з ладу вже через 1-2 місяці;
& bull; мають покриття антивідблиску, вкладиш дзеркала з даної відбивною здатністю повністю виключають ризик засліплення водія ззаду їдуть автомобілем.

Бічне дзеркало Audi A5 2011-2016 якісного виробництва легко налаштовується, а деталі кріплення стійкі до корозії. З тайванськими дзеркалами ви не зіткнетеся з проблемою сліпих зон і зведете до мінімуму ймовірність ДТП через неякісне огляду.

Переваги покупки тайваньських дзеркал на Ауді A5 2011-2016

В інтернет-магазині Два Дзеркала ви можете купити дзеркала в зборі або елемент дзеркала ( каталог автомобільних дзеркал ) з мінімальними витратами часу і коштів. Економія на покупці у нас складе не менше 30%, з огляду на високу вартість оригінальних аналогів. До того ж сама покупка займе всього кілька хвилин, і виріб буде відразу готове до установки. Тому звертайтеся в будь-який час, будемо раді допомогти з вибором, відповісти на питання і запропонувати вигідні умови покупки!

Go to top