КОШИК(0 : 0 Грн

A5 2007-2011

Відгуків (0)
6314 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона правая Обогрев Электрическое
праве; обігрів; опукле; Електричне; під фарбування; Покажчик повороту; складне;
Відгуків (0)
6366 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона левая Обогрев Электрическое
ліве; обігрів; Електричне; під фарбування; Покажчик повороту; асферичне; складне;
Відгуків (0)
557 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона левая Обогрев
ліве; обігрів; асферичне;
Відгуків (0)
557 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона правая Обогрев
праве; обігрів; асферичне;
Відгуків (0)
818 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона правая
праве; під фарбування;
Відгуків (0)
818 Грн
Виробник: VIEW MAX
Сторона левая
ліве; під фарбування;

Бічні зовнішні дзеркала на Audi A5 2007-2011 і комплектуючі для вашого авто

З усіх кузовних деталей автомобіля бічні дзеркала найбільш схильні до ризику пошкодження. Навіть якщо ви - вкрай акуратний водій і ретельно стежте за станом машини, рано чи пізно доведеться міняти зовнішнє дзеркало або окремо дзеркальний елемент. До недавнього часу не було гідної альтернативи оригінальним дзеркалам, але тепер у вас є можливість вибрати першокласні запчастини з економією мінімум 30% від View Max (Тайвань) і Alkar (Іспанія).

Дзеркала та комплектуючі з гарантією якості

У нашому інтернет-магазині ви можете не тільки придбати дзеркало заднього виду бічне або окремо дзеркальний елемент на Ауді A5 2007-2011, а й ознайомитися з корисною інформацією, яка допоможе не помилитися з вибором дзеркал і їх установкою. В цілому, якщо порівнювати вкладиш дзеркала або комплект дзеркал виробництва Тайвань з оригінальними аналогами, то відмінності будуть мінімальними. Далеко не кожен водій зможе відразу визначити, де стоковий варіант, а де тайванська розробка. В ході експлуатації і настройки (регулювання) особливих відмінностей так само не буде, тайванські дзеркала такі ж:

& bull; міцні і надійні;
& bull; ефективні при будь-яких погодних умовах;
& bull; довговічні і безпечні.

Важливим критерієм при покупці автодзеркал є ціна. Дорогі вироби ще не гарантують свою перевагу над більш дешевими варіантами. Яскравий приклад цьому Єрка заднього виду Ауді A5 2007-2011. Їх вартість значно нижче оригіналів , а якість на такому ж високому рівні. Це не просто слова, а відомий факт, який підтверджений сотнями водіїв по всьому світу.

Go to top